Fotowoltaika

Fotowoltaika, to ostatnio bardzo modny i głośny temat... a co to właściwie jest ?? 

Fotowoltaika, a właściwie panele fotowoltaiczne zamieniają energię promieniowania słonecznego w energię elektryczną. Zestaw fotowoltaiczny przyłączamy do dotychczasowej instalacji elektrycznej budynku. Mamy po prostu tańszy prąd w naszych gniazdkach. Ze względu na niższą cenę prądu, można wykorzystać go do ogrzewania wody użytkowej oraz oczywiście do ogrzewania budynku. Uzyskaną energię elektryczną można zużywać na bieżąco, magazynować albo sprzedawać – w zależności od rodzaju instalacji fotowoltaicznej na jaką się zdecydujemy.

Rozważając opłacalność fotowoltaiki należy pamiętać, że razem z systemem fotowoltaicznym “kupujemy” zapas energii na wiele lat. Od momentu uruchomienia instalacji każdego dnia czerpiemy darmowy prąd ze słońca! Nie ma bardziej ekologicznego źródła energii, które może być zainstalowane bezpośrednio u odbiorcy końcowego. 


W swojej ofercie posiadamy rozwiązania do montażu instalacji bezpośrednio na dachu, na konstrukcji wsporczej na gruncie,  ale także posiadamy w ofercie wiaty, altany i car porty z dachem wykonanym z paneli fotowoltaicznych z opcją montażu ładowarki do samochodów elektrycznych.

Proponowane przez nas panele fotowoltaiczne odznaczają się wysoką skutecznością i trwałością. Falowniki firmy SOFAR są powszechnie stosowane i akceptowane przez dostawców energii na terytorium polski.

W razie zainteresowania, prosimy o kontakt z naszą firmą, mailowo: biuro@dtinstalacje.pl lub telefonicznie: +48 501 783 348 ... do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie- co jest gwarancją, że dostaną Państwo DOKŁADNIE to, czego oczekują.  


Poniżej kilka zdjęć z realizacji.