ENERGY 2000 / Katowice

ENERGY 2000 / Katowice

Jak zapewne wielu z Was wie, w listopadzie w katowickim budynku po najstarszym w mieście kinie Kapitol, powstał jeden z najnowocześniejszych w regionie Klub ENERGY 2000 Katowice.

Jest to drugi klub pod tą nazwą, pierwszy od wielu wielu lat działa z ogromnym powodzeniem w podkrakowskich Przytkowicach. Firma DISCO-TEC, miała tę ogromną przyjemność uczestniczyć w pracach instalacyjnych w tym nowym katowickim klubie.

W naszym zakresie był montaż oraz podłączenie niezliczonych elementów, takich jak:
Pasków LED RGB
Elementy efektowe (trójkąty na suficie sali dance, belki na suficie Sali Hard Style, trójką ty na suficie barów na dużej sali, sufity w sanitariatach)
Podłączanie sterowników LED RGB 3 kanałowych (zdjęcie poniżej)
Podłączanie sterowników LED RGB 24 kanałowych
Podłączanie zasilaczy 230V/12V
Podłączanie instalacji sterowania DMX

Chcąc zobaczyć efekty naszej pracy, wystarczy wybrać się do Klubu ENERGY 2000 w Katowicach na ulicę Plebiscytową 3. Efekty są widoczne niemalże na każdym kroku… technika LED jest wykorzystana do wszelakich celów, jako oświetlenie barów, podświetlenie schodów, dekorację: okien, stolików, podestów, ozdobnych gzymsów na sali głównej oświetlenie główne sanitariatów, podświetlenie umywalek w sanitariatach itp. Itd. Można by wymieniać i wymieniać ale po co skoro można zobaczyć na własne oczy.
Zapraszamy Was także na oficjalny Fan Page Klubue ENERGY 2000 w Katowicach, tam możecie zobaczyć zdjęcia ze środka oraz dowiedzieć się co ciekawego się w tym miejscu dzieje.

www.facebook.com/Katowice.Energy2000

ENERGY 2000 / Katowice

ENERGY 2000 / Katowice

ENERGY 2000 / Katowice